Yhteystiedot

Nurmeksen kunnalliset JHL 326 toimihenkilöt 2020 - 2021

 

Hallituksen puheenjohtaja

Tarja Lipponen 

tarja.a.lipponen@gmail.com

0405275967

 

Sihteeri / Somevastaava /Hallituksen jäsen:

Reetta  Pennanen

reetta.pennanen@siunsote.fi

p. 050 346 0782

 

Varapääluottamusmies/Hallituksen jäsen

Yhdistyksen varaedustaja yhteistoimintajärjestöissä

Erkki Harakka 

erkki.harakka@hotmail.com

0401041308 työ

0503379586

 

Tiedotusvastaava / Hallituksen jäsen:

Maarit Smura

smura.maarit@gmail.com

p. 045 164 0500

 

Taloudenhoitaja/ Hallituksen jäsen:

Merja Rantala

merja.rantala63@outlook.com

p. 050 912 1682

 

Hallituksen jäsen / Työsuojeluvaltuutettu, Nurmeksen kaupunki:

Markku Ollilainen

markku.ollilainen@nurmes.fi

p. 040 104 5770 työ

050 302 5166 oma

 

Jäsenasiainhoitaja / Pääluottamusmies, Nurmeksen kaupunki /

Yhdistyksen edustaja yhteistoimintajärjestöissä

Anu Rokkonen

anu.rokkonen@nurmes.fi

p. 040 104 5748

 

Mökin emäntä, Siun Sote Ky luottamusmies Ylä-Karjalan Alue

Anneli Kainulainen

anneli.kainulainen@siunsote.fi

p. 050 323 7682

 

Koulunkäynninohjaajien luottamusmies, Nurmeksen kaupunki

Erja Tolvanen

erja.tolvanen@nurmes.fi

p. 050 591 8504

 

Pääluottamusmies / SiunSote Ky

Matti Pesonen

Tikkamäki 8. talo 1. krs.

Joensuu

050 3877709

matti.pesonen@siunsote.fi